Тернопільський обласний художній музей оголосив конкурс приурочений пам’яті Олени Кульчицької. Учасникам треба подати 2–3 картини, розмірами не менш ніж 30×40 см, також подати творчу біографію і фото автора. Роботи прийматимуть до 16:00 год. 13 вересня 2021 року.
«Участь у конкурсі можуть брати художники-аматори, віком від 18 років, які творчо працюють на Тернопільщині, а також уродженці області. Роботи будуть оцінювати у номінаціях «живопис»
і «графіка», — розповідають організатори конкурсу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
15 вересня у виставковому залі музею пройде обласний конкурс серед аматорів образотворчого мистецтва імені Олени Кульчицької.