Розпили газовий балончик в очі: тернополянина шпиталізували
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 3 Вересня, 2021 о 21:43
23.06.2026
18:15:36
У Тернополі на вулиці вул. Шевченка невідомі розпили хімічну речовину чоловікові в очі. Потерпілого шпиталізували.
Як розповідає генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус, невідома особа розпилила газовий балончик чоловікові в очі. Швидка, які приїхали на виклик, із хімічним опіком очей доправили потерпілого до медзакладу.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026