У Тернополі відбулося спецпогашення марок
У Тернополя сьогодні, 28 серпня, відбулося спецпогашення марок, конвертів та листівок спеціальним поштовим штемпелем. Про це пише Суспільне.
Як розповідає директорка Тернопільської дирекції “Укрпошти” Любов Гринчишин, щорічно до Дня міста відбувається спецпогашення марок.
«Це вже наша така традиція, ми щорічно вже 11 років поспіль проводимо спецпогашення до Дня міста. Запрошуємо всіх тернополян та гостей міста. Ці конверти можна відправляти своїм друзям та рідним в інші міста, щоб розказати їм про наше Файне місто Тернопіль», – каже Любов Гринчишин.
Додамо, що у рамках святкування Дня міста сьогодні відбудуться урочисті, культурні та спортивні заходи. Серед запланованого: Чемпіонат світу з водно – моторного спорту «HYDRO GP Ternopil», відкриття нових пам’ятних відзнак на Алеї зірок, фестиваль «Не святі горшки ліплять», вогняне шоу, Всеукраїнські змагання з баскетболу, концертна програма Муніципального Галицького камерного оркестру до Дня міста тощо, виступ Віктора Павліка, святковий феєрверк та інше.
Останні новини:
- У Тернополі нагородили переможців олімпіади «STEM-проєкт»: як пройшло свято науки у ЗУНУ
- У Тернополі обговорили впровадження стандарту «Інспектор митний»: результати круглого столу в ЗУНУ
- Пішов із життя багаторічний доцент ТНПУ Петро Залюбовський
- У ТНПУ відбудеться зустріч із Героєм України Владиславом Стоцьким