У Тернополі сьогодні, 26 серпня, розпочався фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять». Відтак майстри гончарства із семи областей України зібралися, аби представити свої вироби. Про це пише Суспільне.
Як розповідає співорганізаторка фестивалю Уляна Джигринюк, участь у заході беруть 35 гончарів. Сьогодні учасники фестивалю проводять майстер-класи з виготовлення гончарних виробів і стрільби з лук.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також, у програмі чотириденного фестивалю заплановано: майтер-класи, реконструкція боїв тощо.
Додамо, Міжнародний фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять» проводять за підтримки Українського культурного фонду. Вперше фестиваль гончарів у Тернополі відбувся у 2016 році. Цього року тема фестивалю – «Кераміка княжої доби».