У Заліщиках вітер зніс покрівлю з житлового трьохповерхового будинку. На місці працюють рятувальники.
Як повідомляють в Управління ДСНС у Тернопільській області, вітер зніс бляшану покрівлю з житлового трьохповерхового будинку, де проживають 10 людей. Згодом вітер відніс дах на відстань 30 м на одноповерховий житловий будинок, де проживає 6 сімей. У результаті чого пошкоджено шиферне покриття на площі 20 м.кв.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Наразі, на місці події працюють рятувальники. Місце події огороджено. Також на вул. С.Бандери, 27 працівниками поліції організований односторонній рух.
Додамо, що за прогнозами синоптиків сьогодні та завтра очікуються грози, а де-не-де град.