На Тернопільщині правоохоронці викрили масштабне виробництво контрафактного алкоголю. Вилучено продукції на понад півмільйона гривень.
Як зазначають в Управлінні СБ України в Тернопільській області, місцеві мешканці облаштували підпільні цехи на території власних домогосподарств. Технологічний процес максимально спростили: усе зводилося до додавання у спиртосуміші смакових есенцій. Згодом готову продукцію розливали у пластикові пляшки та упаковували у картонні коробки. Збували алкоголь через інтернет.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Під час обшуків правоохоронці вилучили понад 2 800 літрів алкогольних напоїв, розлитих у тару та готових до реалізації, смакові есенції для горілчаних та коньячних виробів, обладнання для змішування спиртосумішей та їх розливу тощо.
Наразі відкрите кримінальне провадження.