Таємне викрадення чужого майна інкримінують працівники Тернопільського районного управління поліції жительці одного із сіл Тернопільського району. За скоєне їй доведеться відповісти перед судом.
Зі слів заявника, на одній із центральних вулиць міста він знімав готівку з банкомату. Карту забув в пристрої чим й скористалася зловмисниця. 37-річна дівчина забрала банківську картку та здійснила нею розрахунок за покупки товарів. Сповіщення про списання коштів отримав й тернополянин, який звернувся за допомогою до правоохоронців.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Читайте також
Поліцейські оперативно встановили особу зловмисниці. Підозрювана у скоєному зізналася.
Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, інформує відділ комунікації поліції
Тернопільської області.