З 26 липня до 4 серпня вода до села Гаї Шевченківські подаватиметься з перебоями
З 26 липня до 4 серпня вода до села Гаї Шевченківські подаватиметься з перебоями через те, що у цей період триватимуть роботи на водогоні діаметром 800 мм. Про це повідомляють у КП «Тернопільводоканал».
За допомогою цього водогону вода подається з Верхньо-Івачівського водозабору до Тернополя. А у час проведення робіт, воду будуть подавати водогоном діаметром 1000 мм. Роботи на водогоні проводитимуть у рамках виконання контракту TER-ICB-09, що фінансується за кредитні кошти Світового Банку.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина