Жителька Підгайців стала жертвою псевдопрацівників банку. Один дзвінок вартував жінці 2500 грн.
Як розповідають у поліції, аферисти зателефонували до жінки та представилися працівниками банку. Вони розповіли про те, що кошти жінки у небезпеці. жінки в небезпеці. Аби убезпечити гроші від зловмисників необхідно змінити пін-код. Однак потрібно уточнити персональні дані й зазначити новий пароль.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Жінка повідомила усі дані афериста. Після чого, за пару хвилин, вона отримала сповіщення про зняття готівки у банкоматі. Зрозумівши, що її ошукали, жінка звернулася за допомогою до правоохоронців.
Наразі триває розслідування.