У Тернополі через дощі перенесли заплановане перепідключення водопровідних мереж
У Тернополі через дощі перенесли заплановане перепідключення водопровідних мереж. Про це повідомляють працівники КП «Тернопільводоканал»:
«Через несприятливі погодні умови доводиться коригувати графік запланованих робіт, зокрема – перепідключення нових водопровідних мереж. На вулиці Клінічній, за попередньою інформацією, його перенесено з 21 на 29 липня, а про дату запланованого на 22-23 липня буде повідомлено додатково», – повідомляють у водоканалі.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина