У Тернополі триває ремонт мосту на вул. Микулинецькій. У зв’язку з цим на вказаній ділянці припинили рух електротранспорту.
Як зазначають у Тернопільській міській раді, до 15 серпня у вихідні тролейбус №8 «вул. Леся Курбаса – Ринок» курсує відповідно до тимчасового розкладу руху. Також автобуси маршрутів №№5, 5А, 8, 18, 31 курсуватимуть з відповідно до встановленого маршруту, з обходом перекритої ділянки, згідно із затвердженою тимчасовою схемою організації дорожнього руху (кільцевим рухом навколо шляхопроводу).
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, що у Тернополі триває ремонт об’їзної дороги, яка стане частиною найдовшої в Україні міжнародної траси М-30. Підрядникам ще залишилося влаштувати 18 000 м2 нижнього шару асфальтобетонного покриття у місцях капітальної реконструкції мостів – на Ватрівській розв’язці, у районі моста через річку Серет, в районі кільця Шептицького-Будного та Лучаківського-Будного, у районі Бережанського мосту.