У вчиненні крадіжок двоколісних транспортних засобів співробітники Тернопільського районного управління поліції підозрюють 30-річну мешканку району.
Як встановили правоохоронці, зловмисниця крала велосипеди з багатоповерхівок в обласному центрі. Вночі заходила до під’їздів та виносила двоколісники, які були непристебнуті.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Співробітники карного розшуку довели причетність жительки Тернопільського району до трьох фактів незаконного заволодіння чужим майном. Два велосипеди у неї вилучили, ще один – розшукують.
За усіма фактами розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до трьох років позбавлення волі.
Оперативні заходи тривають, поліцейські продовжують перевіряти причетність фігурантки до вчинення інших злочинів.
Жителям області правоохоронці радять не залишати велосипеди без належного нагляду. Найнадійніше зберігати їх у квартирі, будинку чи в гаражі. Використовуйте надійні велозамки та намагайтеся паркувати свій транспортирний засіб лише у спеціально відведених для цього місцях, інформує відділ комунікації поліції Тернопільської області.