Голова Озернянської сільської ради написав заяву на звільнення.
Як зазначає головаТернопільської районної ради Віктор Козорог, заяву Бідули Ростислава Васильовича взяли до відома та з 13 липня 2021 року його звільнили з посади голови Озернянської ОТГ більшістю голосів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, Бідула Ростислав Васильович був обраний головою Озернянської ОТГ у листопаді 2020 року. Раніше він працював у Зборівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості.