Глави УГКЦ прибув до Марійського духовного центру Зарваниця. Про це повідомляє Тернопільська облдержадміністрація.
Відтак, сьогодні Блаженніший Святослав зустрінеться із молоддю. Зустріч є традиційною у рамках загальнонаціональної прощі до чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої. А завтра, 18 липня о 8:30 год, відбудеться Божественна Літургія, яку очолить Блаженніший Святослав.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, що впродовж 17-18 липня на Тернопільщині відбудеться загальнонаціональна проща до Марійського духовного центру Зарваниця. Цьогорічне паломництво присвячене 425-річчю проголошення Берестейської Унії та молитві за мир в Україні.