На Тернопільщині усіх охочих імунізують вакциною Pfizer
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 17 Липня, 2021 о 13:50
24.06.2026
21:45:14
На Тернопільщині сьогодні, 17 липня, усіх охочих імунізують вакциною Pfizer. Щеплення роблять у центрах масової вакцинації, які працюють у Тернополі, Чорткові, Бережанах та Заліщиках.
Вакцинуватися Pfizer можуть люди віком від 18 років. Для цього їм потрібно прийти у центр масової вакцинації та мати із собою паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Графік роботи – з 9:00 до 16:00.
Додамо, що з початку вакцинації у Тернопільській області імунізували 91 442 осіб.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026