Своє 100-річчя відзначила жителька Збаразької територіальної громади Ольга Іщук. Про це повідомляє Збаразька міська рада.
Сама ж пані Ольга свій секрет довголіття пояснює тим, що вона живе у злагоді з собою, рідними. сусідами та Богом.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Мабуть, так довго живу тому, що не нервуюся. Хто багато нервується, переживає, свариться, до того все якісь хвороби чіпляються. Треба бути в мирі з собою, людьми та Богом», – каже Ольга Іщук.
Зазначимо, що народилася Ольга Павлівна 12 липня 1921 року на хуторі Григорі, що поблизу Добромірки. Життя пані Ольги було не простим. Вона пережити втрату близьких, Другу світову війну, підпільно допомагала борцям за незалежну Україну, які переховувались у лісі. Жінка виростила двох доньок – Ірину і Любов.