Основне дійство відбувалося на Храмовий празник міста – Хрестителя Господнього Іоана. Того дня у всіх церквах міста священнослужителі служили Божественні літургії, а в Молодіжному парку, що понад рікою Гнізна відбувся святковий концерт та забави.
7 липня 2021 року об 11.00 год. пройшло урочисте відкриття оглядового майданчика на міській ратуші для теребовлян та для туристів. Звідти з висоти 36 метрів відкривається неймовірний краєвид на усе місто та видно найцікавіші його архітектурні пам’ятки, серед яких і замок(див. фото та відео).
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
В Молодіжному парку з 16.30 працювало Містечко майстрів, де було виставлено море різноманітних виробів та проводились для всіх охочих майстер-класи від народних майстрів. Крім того, для дітей були організовано різні розважальні програми.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/07/08/d7519d47e2c13defe25e808a8a914aef.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/07/08/dfbf8b8bfb66f2c251f63ba66fc84538.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/07/08/dc3ffe9dbebdfc1b2bf2c95aac1c5fbb.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/07/08/5b4c4265a778375869424d3873f4bc4d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/07/08/108d7591f0267deecbccb3e2f474b22a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/07/08/eefc444099dc0382f0ea19a58ad65356.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/07/08/75f45bca3fd7b3f245033cbd206bf792.jpg)
Про подальшу програму на Івана розповіла режисер Теребовлянського Центру КІД Тетяна Кульман: «Культурне дійство розпочиналось о 18.00 у Містечку майстрів, а вже із 19 години на великій сцені проходив концерт. Нашому місту виповнилося 924 роки, яке теребовлянці вже багато років поспіль відзначають з великою охотою. Концерт був наповнений вокальними та хореографічними номерами, а потім усі присутні поринули в атмосферу святкування Івана Купала із запаленням купальської ватри та веденням масового хороводу. Далі всіх розважав гуцул-хуліган Василь Мельникович, місцеві артисти з ЦКІД, творчі колективи ТТОГ, мистецької школи. А ще далі проходили запальні танці під музики музикантів Файного міста Тернопіль та під мелодії кавер-гурту «LaJam».
Святкування проходило до самої опівночі і в той час закінчилося гарним святковим феєрверком, який можна було спостерігати зі всіх куточків міста та його околиць. Проте організатори вирішили продовжити свято ще й на 8 та 9 липня в різних локаціях міста. А саме: Наступного дня, 8 липня, на міському стадіоні «Колос» пройдуть шашкові та шахматні турніри, інші спортивні розваги, а о 21.00 год. у Молодіжному парку для гостей та теребовлянців співатиме заслужений артист України Павло Доскоч.
9 липня у парку Т.Шевченка традиційно пройде бібліоліто від Теребовлянської княжої книгозбірні з розвагами для дітей (з 11.00 до 13.00) та кіно просто неба (з 21.00 до 23.00). А ввечері Молодіжний парк знову запрошує на концерт – співатиме Ольга Монастирська. Після концерту всі бажаючі зможуть потанцювати на дискотеці.
Більше фото можна подивитися тут: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4403885362995030&type=3
Віктор Аверкієв