Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш оглянув будівництво двох нових корівників на 640 голів і двох сучасних доїльних комплексів у селах Осівці і Соколів. Обидва масштабні проекти реалізує ТзОВ «Бучачагрохлібпром». Про це йдеться на сторінці очільника області в соцмережі.
Варто зауважити, що кожен із доїльних комплексів розрахований на 60 голів, а одна така установка вже майже рік діє на підприємстві.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/06/26/f6fb9ecba454e2bae52538f91fbef779.jpg)
До слова, обсяг інвестицій у підприємство впродовж року становить близько 600 млн. грн.
Успішна діяльність «Бучачагрохлібпрому» сприяє зниженню рівня безробіття в області, адже, згідно підрахунків експертів, кожне поголів’я — це 16 нових вакансій в різних професійних сферах.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/06/26/d80d32de959f4e8246820187f7de824e.jpg)
«Ми готові сприяти, аби підприємці відчували себе вільно, працювали прозоро і відчували підтримку держави. Важливо, щоб наші виробництва розширялися, адже це нові робочі місця, збільшення надходжень до бюджетів, соціальні проекти», — відзначив Володимир Труш.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/06/26/9a1ad17b7df86b85fe572fbcfe742499.jpg)