Тернопільські школярі беруть участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Білий птах»
Учениці Мистецької школи Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької подали свої роботи на конкурс дитячого малюнка «Білий птах». Цей конкурс присвячений 80-ій річниці з дня народження актора, сценариста і режисера Івана Миколайчука.
Виставка діє у будинку культури у Вижниці на Буковині. Там представлені картини — два композиційні малюнки, створені юними художницями. Одна з учасниць – Яна Бутковська назвала свою роботу «Лелечі крила щастя в домі бережуть». Інша учасниця – Олеся Бетлей — «Квітучий рай — де рідний край». Обох дівчат навчає викладач Богдан Федорів.
На конкурс приймали малюнки присвячені фільму «Білий птах з чорною ознакою» Івана Миколайчука, який знімали на території Вижницького району.
Після виставки у Вижниці усі роботи передадуть для експозиції в обласному мистецькому центрі імені І. Миколайчука у Чернівцях.
Катерина Богуславська
Останні новини:
- На Дальньому пляжі у Тернополі відбудеться Фестиваль української музики
- У поліклініці на Острозького встановлять сучасний пасажирський ліфт
- Авторові вірша супершлягера 1960-х «Квіти ромена» поету Борису Демківу 20 липня 2026 сповнилося б 90…
- Арбітр з Теребовлі Ігор Садковський судитиме матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу