У Тернополі на проспекті Злуки не розминулися два автомобілі. Одного із кермувальників шпиталізували.
Як повідомляє поліція, водій автомобіля «FORD» зіткнувся з «Toyota Camry», кермувальник якої виїхав із другорядної дороги на головну. Швидка, яка приїхала на місце автопригоди, доправила до медзакладу одного із кермувальників.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Транспортні засоби вилучено та поміщено на арештмайданчик, а у водіїв відібрали зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Наразі правоохоронці встановлюють деталі аварії.