У Тернополі завтра, 24 червня, відновлять гаряче водопостачання до окремих житлових будинків. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Відтак, гаряче водопостачання відновлять за такими адресами: вул. Лозовецька, ЗА; вул. Шкільна, 5; вул. Тролейбусна, 76; вул. Бригадна, 46Б; вул. Тролейбусна 14 (Психлікарня); вул. Київська, 3С; вул. Живова, 12; просп. Степана Бандери, 47В; пров. Цегельний, 1А; вул. Новий Світ, 36А; вул. Транспортна, 7Б; вул. Глиняна, 25Б; вул. Чернівецька, 25А; вул. Лемківська, 23; бульвар Просвіти, 9.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Як зазначають у КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», завтра відбудеться пробний запуск гарячої води. Тому жителі будинків просять перевірити, чи закриті крани, а також, чи справні мережі у квартирі, щоб уникнути затоплень чи аварійних ситуацій.