На Території тернопільської області введений температурний режим. Відтак, рух вантажівок буде обмежений.

Як повідомляє патрульна поліція, якщо температура повітря вдень сягає вище 28°C, рух вантажного транспорту, вага якого становить більше ніж 24 тонни, буде тимчасово обмежено на дорогах області. Перечекати спеку водії зможуть на майданчиках відстою транспорту.



Додамо, що в період введення температурного режиму патрульні спільно з працівниками Укртрансбезпеки перевірятимуть вантажні транспортні засоби на автомобільних дорогах загального користування.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #автошлях, #вантажіки, #дороги, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #погода, #спека, #температурний режим, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир
22:12, 18 Жовтня, 2025

Материнство – це спільна подорож лікаря і пацієнтки, – тернопільська гінекологиня Катерина Бригадир

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: