Депутатів у Раді щеплять проти COVID-19 вакциною Pfizer
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 18 Червня, 2021 о 09:39
24.06.2026
19:34:40
У Верховній Раді України народних депутатів почали щеплювати проти коронавірусу препаратом від Pfizer-BioNTech.
Про це поінформував на своїх сторінках у Facebook та в Instagram нардеп від “Слуги народу” Роман Грищук.
Він повідомив, що “дочекався своєї черги і отримав першу дозу вакцини проти COVID-19”.
У коментарях Грищук уточнив, що його вакцинували препаратом від Pfizer.
У відповідь користувачі почали цікавитися у народного обранця, чому ж нардепів не щеплюють китайською вакциною CoronaVac. Дехто із користувачів висловив думку, що CoronaVac “для лохів, а не для “слуг народу”.
Нардеп Грищук же у відповідь на коментарі написав, що його “дружина буде короноваком вакцинуватись”.
Кореспонденту видання у Раді також підтвердили, що зараз відбувається вакцинація нардепів препаратом від Pfizer. Для цих цілей парламентські медичні кабінети були переобладнані під вакцинацію депутатів.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026