У каналізаційному колекторі на Тернопільщині знайшли тіла двох працівників
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 17 Червня, 2021 о 14:43
24.06.2026
23:18:04
На території одного з аграрних підприємств області у каналізаційному колекторі знайшли тіла двох працівників.
Як згодом з’ясувалося, в агрофірмі прорвало трубу. Чоловіки намагалися виявити поломку.
Припускають, що працівники заглянули в проміжний колектор, вдихнули випари, зомліли та впали всередину. Їхні тіла знайшли лише наступного дня.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026