У Тернополі розпочали роботи зі знищення небезпечної рослини – борщівника Сосновського, який спричиняє сильні опіки. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Як зазначає Олег Соколовський, для знищення цієї отруйної рослини управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, як і в попередні роки, уклало договір зі спеціалізованим підприємством.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Однак, повністю знищити рослину неможливо. Тому закликають бути обачливими. А у разі виявлення борщівника на території Тернопільської міської територіальної громади прохання телефонувати на Цілодобову гарячу лінію: 15-80 (зі стаціонарних телефонів) 0 800 303522 або +380674472919, чи повідомляти в управління житлово-комунального господарства.