enerhetyk-ua Вуличне радіо

Поплили ловити рибу: на Тернопільщині розшукують дітей

Опубліковано:
11 Червня, 2021 о 15:43

На Тернопільщині правоохоронці розшукують двох 16-річних юнаків.

Як інформують в поліції, вночі хлопці попливли човном рибалити на річку Дністер поблизу села Устечко та досі не повернулися. Зниклими виявився житель села Устечко та жителя села Летяче Чортківського району.



Правоохоронці закликають усіх, хто володіє інформацією про місце перебування юнаків, телефонувати за номером (03554) 2 -12-45 лінію або на “102”.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #діти, #дністер, #монастириськ, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #устечко
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: