Неподалік Тернопільського навчально-виховного комплексу “Школа-ліцей №6 імені Назарія Яремчука” встановили нову фотозону – мотоцикл. Фотосесія на такому транспорті найбільш доречна для випускників, адже фотозона символізує вдалий та легкий старт у доросле життя.
Новою фотозоною на власній сторінці у соцмережі похвалився директор навчального закладу Олександр Остапчук.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“З “вітерцем” у доросле життя. Хай щастить! Сьогодні відкрили нову фотозону. Освоєння космосу починалося з цього мотоцикла. Летимо…..! Будьте веселими!”, – йдеться у дописі.