Не перестаю дивуватися: побувала на виставі тернопільського дитячого театру «Тріумф» (ПК «Березіль») і отримала море позитивних емоцій. Варто було спостерігати лишень реакцію дітей під час показу захоплюючої дитячої вистави «Рудий, чесний, закоханий». А написала її талановита режисерка-постановниця Ліана Онуфрійчук-Красовська за мотивами книги Яна Екгольма «Тутта Карлсон і Людвік Чотирнадцятий».
Коли на сцені з’являлось Курчатко (Софійка Дяків) та Лис (Янчик Горніцький), присутніх огортала особлива атмосфера ніжності і доброзичливості, взаєморозуміння і взаємоповаги. Хто б міг уявити, що між ворогуючими сім’ями лисів і курей в силу певних обставин запанує мир і любов! Глибокий підтекст вистави пробуджує у глядачів найшляхетніші якості і риси характеру, які можливо зачаїлись десь глибоко-глибоко в серці, немов у равлику, і… «не подають жодних ознак життя». Тому вдячним глядачам залишалось скандувати маленьким акторам не лише «Браво!», а й «Віват!».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова. Згаданий театр «Тріумф» бере участь з цією виставою у відкритому фестивалі-конкурсі дитячих та молодіжних театральних колективів «Овації», який відбудеться вже незабаром – 5-6 червня у нашому місті. На фестивалі виступатимуть колективи із різних областей України: Київська, Рівненська, Львівська, Чернівецька, Івано-Франківська. З Коломиї, Червонограда, Нетішина, Кам’янця-Подільського, Здолбунова тощо. Організовують фестиваль управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради і ПК «Березіль». Побажаємо нашим юним акторам успішного виступу!
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/05/29/27d10ae657fdd16cf6dbe457e94217d2.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/05/29/0e773125b6ab1bbf476cfd51b25de53e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/05/29/81564b4df33f72cf341228ed22100332.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/05/29/a073b1c3872a1fec76e115cec8e014ff.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/05/29/ccc28f69c15f9b78e30cbc571ab7cc58.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/05/29/69cf702f4ba612169a78640c043c9f8d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/05/29/7abb988cd14a24078e66488a7ef012f0.jpg)
Фото: Валентина Семеняк