Змагання відбулись 21 травня. З рахунком 2:0 ФК «Тернопіль – АТО» отримав перемогу над побратимами «Звягель – АТО» і впевнено став одноосібним лідером в дивізіоні «Захід».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Ми єдина команда, що не втратила жодного очка. Чотири переможні матчі, два з яких на виїзді, 12 очок, різниця м’ячів 11:2. Також ми криголамом пройшли матчі 1/32 і 1/16 Кубка Захисників Вітчизни – дві перемоги, різниця м’ячів 10:1», – розповів голова ГО «Футбольний клуб «Тернопіль-АТО» Микола Дерецький. – Ми не просто команда, ми непробивний моноліт із своїми традиціями і правилами. Але все це стало вже історією, яку хлопці творять своєю майстерністю, самовіддачею і відданістю команді».
Ім’я нового суперника в 1/8 Кубка ФК «Тернопіль – АТО» дізнається під час жеребкування 29 травня.