У Тернополі невідомий чоловік повідомив про небезпеку в школі
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 21 Травня, 2021 о 13:13
Про небезпеку, яка, ймовірно, загрожує дитині, повідомив мамі однієї з учнів незнайомець. Розмова відбувалася перед школою №28 Тернополя 21 травня. Жінці не вдалося дізнатися більше, бо чоловік одразу пішов.
Цю інформацію тернополянка переказала директору школи, а він повідомив у поліцію. Правоохоронці внесли даний факт в журнал єдиного обліку про скоєні злочини та правопорушення у вказаний навчальний заклад та перевірили його на наявність вибухонебезпечних предметів.
Поліцейські просять допомогти встановити особу незнайомця, а також проводять заходи для збереження спокою та порядку з метою недопущення будь-яких надзвичайних ситуацій біля шкіл № 28, 29 та ДЮСШ№ 1.
Будь-яку інформацію можна повідомити за номерами: 27-11-70; 096 657 82 04 або на лінію “102″. Анонімність гарантується, повідомляє пресслужба поліції.
21:13, 19 Жовтня, 2025
22:28, 15 Жовтня, 2025