Повторне щеплення від COVID-19 отримала завідувачка інфекційного відділення Тернопільської міської дитячої клінічної лікарні Ольга Дивоняк. Жінка була першою вакцинованою на Тернопільщині. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
Як розповідає Ольга Дивоняк, перше щеплення вона отримала 25 лютого. Ніяких побічних реакцій у неї не було.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Перше щеплення вакциною AstraZeneca-SKBio я отримала 25 лютого, перенесла добре, ніяких побічних впливів не було. За цей період не хворіла, і, сподіваюся, в майбутньому також не буду. Хочу звернутися до жителів області: не зволікайте, записуйтеся на вакцинацію, а також дотримуйтеся маскового режиму і соціальної дистанції», – наголосила Ольга Дивоняк.
Жінка працює дитячим інфекціоністом вже 26 років. З досвіду знає, що найефективнішим способом боротьби з інфекціями є щеплення. Це стосується не тільки коронавірусу, а й інших захворювань.
Наразі в Тернопільській області першою дозою щеплено 30 023 людини.