Ми всі проявляємо любов по-різному, і іноді буває важко зрозуміти, чи дійсно хтось відчуває до вас романтичні почуття. Психолог Олександра Харріс розповіла, як зрозуміти, що чоловік у вас закоханий.

1. Поруч з ним ви відчуваєте себе в безпеці.

Безпека – наріжний камінь любовних стосунків. Партнер, який любить вас, не заподіє вам фізичної шкоди і не змусить вас відчувати почуття страху. Він також не загрожуватиме вам і не буде змушувати вас робити те, що ви не хочете, приймати рішення за вас або позбавляти соціальної підтримки. Почуття безпеки також означає свободу приймати власні рішення і висловлювати свої думки, не побоюючись їх реакції.

Коли ви ділитеся думками і цілями, ви отримуєте підтримку, а не приниження або критику. Кожен іноді відчуває роздратування і гнів, але можна висловити гнів безпечним і здоровим способом. Чоловік, який любить вас, не погрожуватиме і не буде використовувати гнів, щоб покарати вас або змусити боятися. Якщо у нього дійсно трапляється спалах гніву, він може відразу ж погодитися на допомогу – не тільки для того, щоб прийти в себе, але також тому, що він побачив ваш страх і хоче допомогти вам знову відчути себе в безпеці.

2. Він вас слухає.

Чоловік, який любить вас, буде активно цікавитися деталями вашого життя. Він буде активно слухати, ставлячи питання і чекаючи своєї черги, щоб поділитися, замість того, щоб відразу ж переводити розмову на свій власний досвід.

Ви розумієте, що йому дійсно не все одно, він жваво спілкується, не обмежуючись «Ага» і «Угу». Хоча він може не чути або не пам’ятати кожне ваше слово, він, як правило, добре обізнаний про речі, які мають найбільше значення: ваші симпатії і антипатії, надії і страхи, дружба і сімейні стосунки і так далі.

У здорових стосунках партнери визнають не тільки гарне, але і погане. Коли ви говорите про проблеми, він буде враховувати ваші почуття замість того, щоб ігнорувати вас або намагатиметься звести до мінімуму ваші страждання.

3. Він визнає ваші відмінності замість того, щоб намагатися змінити вас.

Незалежно від того, що ви і він поділяєте, ви різні люди, тому ви не будете ставитися до всього однаково. Той, хто любить вас, прийме ваші індивідуальні ідеї і почуття як частину того, ким ви є. Він може брати участь в поважній дискусії, але він проявить інтерес до вашої точки зору замість того, щоб наполягати на тому, щоб ви встали на його сторону.

Люблячий чоловік може дати пораду, коли його про це попросять, але він не буде намагатися контролювати ваш вибір або поведінку. Загалом, ви будете почувати себе комфортно, коли погоджуєтеся не погоджуватися.

4. Ви легко можете спілкуватися

Любов вимагає відкритого, чесного спілкування. Це не означає, що потрібно ділитися всіма своїми думками. У кожного є особисті почуття, і немає нічого поганого в тому, щоб тримати їх при собі. Іноді вам може здатися більш продуктивним розповісти іншому про якісь незначні подразнення замість того, щоб чіплятися до кожного дрібного подразнення. Тим не менш, ви не можете читати думки один одного, тому, щоб допомогти вашим стосункам процвітати, ви повинні обговорити дійсно важливі проблеми.

Чоловік, який любить вас, визнає необхідність спілкування та буде готовий піти назустріч, коли прийде час для розмови.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #жінка, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #стосунки, #тернопіль, #тернопільські новини, #чоловік
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади
13:58, 21 Квітня, 2024

Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади

Блоги

ТОП новини тернопільщини: