Днями у Тернополі відбувся концерт відомого російського співака Андрія Макаревича.
Файне місто він відвідав не лише зі своєю командою, але й з дружиною.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Після невеликої прогулянки та ознайомлення з Тернополем подружжя у соцмережах поділилося враженнями. От тільки ці враження дещо різняться, хоча загалом вони позитивні.
Сам Макаревич зізнався, що Файне його приємно здивувало:
«Зізнаюся, очікував побачити таку собі глушину – маленьке сіре містечко. Проте мене приємно здивували архітектура, ресторани, чистота».
Четверта дружина Андрія Ейнат Кляйн, загалом, містом задоволена. От тільки Тернопіль вона порівняла з величезним кладовищем:
«Місто гарне, загалом. Воно мені сподобалося. От тільки постійно було таке враження, ніби ми гуляємо кладовищем. Хоча, зізнаюся, таке відчуття у мене в усіх містах Східної Європи. А так, красиві вулиці, красиві собори, відмінні ресторани і загалом усе добре».
Чому саме міста Східної Європи і в тому числі Тернопіль нагадують кладовище, дружина музиканта не уточнила. Хоча, можливо, у Тернополі занадто багато уваги акцентовано на втрачених пам’ятках минулого. Молодим людям такі речі є не дуже цікаві. Їх більше приваблює те, що є зараз, тобто те, чим місто може похвалитися сьогодні.
Христина СЛОТА