На Тернопільщині вакцинували понад тисячу правоохоронців у відставці
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 7 Травня, 2021 о 16:43
24.06.2026
23:37:47
На Тернопільщині почали щеплювати пенсіонерів системи МВС, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій на території інших держав. Вакцинацію проводить мобільна бригада у відомчому медзакладі.
Як розповідає ветеран органів внутрішніх справ Сергій Анцібор, вакцинуватися вирішив сам.
«Я для себе вирішив, що потрібно вакцинуватися. Багато знайомих померли від коронавірусу, а той, хто вакцинувався, якщо і захворіли, то перебіг хвороби – нескладний. Тому я прийняв рішення вакцинуватися», – каже Сергій Анцібор.
Для пацієнтів також створили мобільну медична бригада «на колесах», яка готова в будь-який момент виїхати до підопічних і зробити щеплення.
Відтак уже вакцинували більше як тисячу правоохоронців у відставці.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026