Представники деяких лісових підприємств звинувачують учасників гри “Гурби-Антонівці” у засміченнях і підпалах. Організатори ж переконують – щороку прибирають не лише сміття після гри, а й загалом всю навколишню територію.
Представники рівненського лісового та мисливського заборонили з 1 квітня по 15 червня проводити заходи, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою. Окрім того, є і документи, в яких зазначається, що в минулі роки учасники гри та оргкомітет не дотримувалися вимог пожежної безпеки в лісі. Та найголовніше прописано в кінці документу – через усі вище перелічені причини у 2021 Дубенський лісгосп та мисливські угіддя «Буща» землельну ділянку для проведення гурбів не нададуть.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Деталі з’ясовувала знімальна група Тернопіль1. У цьому випуску програми «А насправді» розкажуть як вирішили конфлікт.