«Розширення проїжджої частини», – таку петицію у єдиному реєстрі місцевих петицій зареєстрував 5 травня Юрій Білоус.
Зокрема, у тексті петиції йдеться: «У зв’язку з тим, що дорога на відрізку від перехресть Рєпіна-Коновальця до Коновальця-Бандери має різну ширину проїжджої частини (ширина дороги в районі перехрестя Рєпіна-Коновальця менша, наж в районі перехрестя Коновальця-бандери), щоденно у вузькій частині створюються чималі корки (лише на третині дороги є повноцінні 3 полоси для руху). Пропоную розширити відрізок дороги від в районі перехрестя Рєпіна-Коновальця до розмірів дороги в районі перехрестя Коновальця-бандери)», – зазначає автор.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.
https://petition.e-dem.ua/ternopil/Petition/View/1365
Катерина Богуславська