Тернополяни попрощалися із багаторічною режисеркою місцевого телеканалу “ТТБ”, який зараз має назву “UA:Тернопіль”, Світланою Лавреновою.
Жінка, яка тривалий час мужньо боролася з онкологією і зазнала чималих страждань та випробувань хворобою, померла якраз на Великдень – 2 травня. Скорбота за нею засмутила багатьох у це велике і світле свято. Не залишилися осторонь і колеги.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“У день, коли відкриті ворота раю, у засвіти відійшла чудова людина. Прошу молитви за душу новопредставленої Світлани”, – написала на своїй сторінці Людмила Пиріг.
![Фото із сторінки Світлани Лавренової](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/394/img20210503184829_60901b792ffb4.jpg)