У Тернополі триває будівництво так званого «Галицького колектора»
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 3 Травня, 2021 о 16:30
22.06.2026
20:24:43
У Тернополі на вулиці Галицькій триває будівництво дощового колектора, який буде призначений для відведення поверхневих вод з кількох мікрорайонів міста.
Тобто, мікрорайони “Північний”, “Сонячний”, та частина “Східного” не затоплюватиме дощовими водами. Адже так званий “Галицький колектор” має справлятися з поставленою на нього задачею.
Наразі підрядники проводять демонтаж навісів для машин, шурфування наявних інженерних мереж, влаштування земляного корита траси колектора.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026