29 квітня близько 6 вечора між Тернополем та Тернопільським аеропортом трапилась ДТП за участі чотирьох автомобілів: ВАЗ 2108, FORD TRANSIT, TOYOTA RAW 4 та SKODA KODIAQ. В одному з транспортних засобів (автомобілі ВАЗ 2108) було заблоковано жительку смт. Підволочиськ Тернопільського району, 2004 року народження.
До ліквідації наслідків ДТП залучали рятувальників. Вони прибули на місце події одягли на потерпілу шийний комірець, за допомогою гідравлічного спецінструменту деблокували її з понівеченого авто та передали працівникам екстреної медичної допомоги. Також співробітники ДСНС провели заходи щодо забезпечення безпеки на місці ДТП та недопущення пожежі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відео ДТП можна побачити тут.