Півфінальний матч “Агробізнес” – “Динамо” розкрив погану організацію.
“Дуже багато питань до Тернополя після півфіналу Кубка України. Йшлося про те, що буде 25% глядачів, а було набагато більше. Велика проблема з безпекою, немає місця для прес-конференцій. Багато питань відкрилося після півфіналу. І тепер УАФ вирішує, як там проводити фінал. У УАФ є претензії, але я не знаю, яким буде рішення. В Асоціації задумалися, як вирішувати питання. Там навіть турнікети не зчитують квитки. Можна було зайти на стадіон, передати свій квиток іншому і він теж заходить. Було багато глядачів без квитків. Не можу гарантувати, що фінал відбудеться у Тернополі. У УАФ думають, як вирішувати питання”, – сказав Циганик.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Фінал “Динамо” – “Зоря” запланований на 13 травня.