На Тернопільщині розпочали вакцинувати рятувальників
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 26 Квітня, 2021 о 21:43
24.06.2026
21:45:34
На Тернопільщині вакциную Pfizer щеплюють співробітників підрозділів ДСНС. Впродовж дня імунізували три сотні рятувальників.
Як повідомляє управління ДСНС у Тернопільській області, до початку процедури медики переконались, що у рятувальників немає протипоказань до щеплення. Сама ж вакцинація є добровільна. Її проводять на базі медичної служби управління ДСНС.
Додамо, що Тернопільщина отримала 13700 доз вакцини AstraZeneca. Цю партію вакцини використовуватимуть для щеплення людей віком 65+.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026