У Тернополі вакцинували патрульних поліції
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 24 Квітня, 2021 о 14:43
25.06.2026
00:44:38
Впродовж двох тижнів у Тернополі вакцинували патрульних поліції. Щеплення від COVID-19 робили вакциною AstraZeneca та CoronaVac (Sinovac).
Як повідомляють в патрульній поліції, під час виконання службових обов’язків патрульні постійно контактують з населенням. Тому вкрай важливо, аби поліцейські були максимально захищені.
Додамо, що На Тернопільщині вакцинували 19369 осіб, з них Covishield – 17998, СoronaVac – 471, Pfizer – 900.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026