Передчасно відійшов у вічність суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Федір Григорович Берегуляк. Чоловік був у відставці і справи не вів.
«Нехай добрий, світлий спомин про Федіра Григоровича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Хай душа Його знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають! Вічна Йому пам’ять!» – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ