Сьогодні, 22 квітня, у Тернополі відбулося засідання обласної Ради Церков та релігійних організацій. Під час зустрічі обговорили заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції у період Великодніх свят.
Як наголосив очільник області Володимир Труш, святкування повинне бути безпечним та з дотриманням карантинних вимог.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Є два головні правила – дистанція та маска. Якщо їх дотримуватися, ризик захворіти буде мінімальним. Рішення щодо додаткових заходів кожна спільнота визначатиме індивідуально. Це проведення онлайн-трансляцій, відправ на відкритій території, забезпечення засобами захисту. Профілактичну роботу проводитимуть і працівники поліції», – каже Володимир Труш.
Також під час засідання обласної Ради Церков та релігійних організацій звернули увагу не протипожежний захист релігійних споруд. Відтак священнослужителів закликали проводити роз’яснювальну роботу з вірянами щодо дотримання правил пожежної безпеки.