У Бережанах розкопували каналізацію, «закатану в асфальт», щоб ліквідувати аварію на водопроводі. Про це місцеві жителі пишуть у групі «Береж Інфо» у мережі Facebook і додають, що це сталося «Після ремонтів дороги…»:
«Працівники БМКП “Добробут” знайшли прорив водопроводу на вулиці Привокзальна в водопровідному колодязі який був повністю закатаний асфальтом. Прорив усунено, колодязь піднято і відновлено», – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України