На Тернопіллі вакцинували від коронавірусу 99-річну жінку
- Опубліковано: Оксана Горобець
- —
- 21 Квітня, 2021 о 09:43
25.06.2026
00:46:10
20 квітня на Тернопільщині вакцинували від COVID-19 99–річну мешканку Петриківського обласного геріатричного пансіонату Ірину Курову.
Пані Ірина отримала щеплення від COVID-19 вакциною Pfizer. Вона стала найстаршою вакцинованою особою в області. Жінка почувається добре.
Протягом двох днів в пансіонаті вакциновано понад півтори сотні підопічних.
Згідно з планом щеплення, отриманою вакциною Pfizer щеплюватимуть людей похилого віку, які перебувають в інтернатах, працівників даних закладів, а також працівників ДСНС та ДПСУ. Напередодні керівники структур, які опікуються людьми похилого віку, подали списки осіб для вакцинації. Відповідно до цього переліку, спеціалісти підготували для розморозки першу дозу вакцини.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026