У Чорткові комунальникам передали підмітально-збиральну машину з вакуумною-пневматичною системою Shmidt Swingo 200. Придбали техніку за 750 тисяч гривень. Про це повідомляє Чортківська міська рада.
Як повідомляє Чортківська міська рада, отримана машина очищує дороги та тротуари від бруду та пилу. Таке придбання покликане покращити якість та швидкість прибирання вулиць, а також доповнить автопарк комунальних підприємств громади оновленою спецтехнікою.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, лише протягом останніх шести років за кошти платників податків Чортківська міська рада закупила понад 20 одиниць техніки для комунальних підприємств громади на загальну вартість понад 14 млн грн.