У Тернополі на вул. Листопадовій висадять червонолисті клени «Роял Ред». Озеленення проводитиметься в межах акції «Екологічне відродження вул. Листопадової». Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Попередньо на вказаній вулиці здійснили роботи із корчування пнів старих дерев. До роботи залучили спецтехніку. Відтак найближчими днями висадять нові дерева
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, минулого року на вулиці Кардинала Йосипа Сліпого висадили двадцять молодих саджанців катальпи.