За попередній тиждень правоохоронці зафіксували 442 порушення карантинних обмежень на Тернопільщині.
Як повідомляє поліція, з 12 по 18 квітня, поліцейські склали 96 адмінпротоколів за порушення правил карантину та винесли 346 постанов за недотримання маскового режиму. Найбільше випадків фіксували у закладах торгівлі та у громадському транспорті.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також правоохоронці винесли 346 адмінпостанов щодо осіб, котрі перебували у громадських місцях та транспорті без респіраторів або захисних масок. Порушники змушені будуть заплатити штраф від 170 до 255 гривень.