«Народжені у Тернополі»: у пологових будинках вручатимуть пам’ятні знаки
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 17 Квітня, 2021 о 15:43
24.06.2026
15:58:52
Новонародженим дітям у Тернополі вручатимуть пам’ятні знаки. Про це повідомив мер міста Сергій Надал.
Депутати підтримали таку ініціативу. Відтак з бюджету виділили кошти на закупівлю пам’ятних знаків «Народжені у Тернополі».
«Тепер всі новонароджені у нашому місті будуть отримувати пам’ятні значки «Народжені у Тернополі». Щоб у кожного нового українця чи україночки, де б вони не опинилися, коли виростуть, була частинка Тернополя. Щоб, дивлячись на значок, завжди згадували про рідних батьків, про рідний дім, рідну вулицю і рідне місто», – йдеться у Тернополі.
Додамо, що пам’ятні знаки уже вручили першим батькам новонароджених дітей.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026